Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
MarketWALL


  Kontaktujte nás


KAPKA SMÍCHU je tu s námi 5 let!

Přátelé, čtenáři k datu 26.02.2017 je to zrovna pět let, kdy vyšlo první zpočátku jen pokusné číslo magazinu KAPKA SMÍCHU. První čísloo bylo vysoce amatérské a vidělo ho něco, netušíme přesně 4 až 6 párů očí. Časopis byl tehdá recesní, skoro neveřejný. Čas od času jsme to pak zkoušeli a zkušebně vydali jedno, dva čísla ročně. Reakce byly tehdá mizivé, ale občas si magazín někdo stáhnul jako recesi, nebo jen tak ze zvědavosti.

V předchozích dvou letech nabral náš magazín už pravidelný tvar a ačkoliv občasník, alespoň se přibližuje k pravidelné periodicitě a vychází jednou za 2-3 měsíce. Dočkáváme se tedy 4-6 čísel ročně. V letošním roce 2017 po pěti letech existence tohoto magazínu máme ambice na to splnit své drobné vydavatelské sny a v letošním roce prolomit určitá tabu a milníky tohoto časopisu.

Letos chceme vydat první speciál, který by byl jen a jen o kreslené srandě :D. Chceme také vyzkoušet jen pro zájemce vydávat i papírovou verzi magazínu. Která však bude pouze pro vážné zájemce a nebude sloužit jako předmět prodeje. V základním tvaru bude vždy náš časopis v podobě zdarma jako příloha .pdf.

ZoFIa a další bonusy

Kapka smíchu bude a už je doprovázena přílohou ZoFIa, což je informátor našeho klubu Z-net FIMPRESS Iniciativa. Rozšíříme web o medailonky a fondy jednotlivých uživatelů stejně tak jako speciály časopisu, které budou vydávány a stažitelné na našem Google Disku na stejném místě, kde si můžete i dnes postahovat jednotlivé čísla našeho občasníku.

Poděkování čtenářům

Bez vás by se nám to nepovedlo! Jsme jen malý lokální a přece globální časopis, který si mohou stáhnout lidé po celé republice, ale kdyby až si ho všimnou, tak i češi v zahraničí. Jen díky vám se nám povedlo tento časopis dostat do úrovně okolo 800 odběratelů, a zhruba tisícovky čtenářů a všech, kteří si alespoň jednou náš časopis stáhli. Díky vám se nám vyplatí oslovovat nové autory a rozšiřovat naše řady nejen amatérských umělců.

Společně s vámi se těšíme na další čísla a postupný rozvoj našeho občasníku. V letošním roce 2017 máme velké plány. To jestli se podaří záleží i na vás na tom kolik lidí bude pravidelne magazín stahovat, jaké budou reakce, kolik se objeví v našem časopisu sponzorů, nebo nových umělců. Prostě na tom, jak náš časopis bude živý, pružný a vláčný :) dosud přežil 5 let a věříme, že na těch dalších 5 se snad můžeme těšit i nadále.

Krásný zbytek dne,
naši drazí čtenáři :) ;)

      © Copyright   Klub Kklh KAPKA SMÍCHU & Jan Zartia & Z.F.I.