Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
MarketWALL


  Kontaktujte nás


Tvoříte do šuplíku? Skončete s tím!

Jsme mladý amatérský časopis, který má ovšem své ambice pomalu, ale intenzivně růst. Pokud sami začínáte, nebo chcete publikovat i na dalším místě, pak jsou vám dveře naší redakce srdečně otevřeny. Práce nehonorujeme. Jestli se chcete stát členem našeho sdružení Z-net FIMPRESS Iniciativa a psát pro KAPKU SMÍCHU alespoň jednou za dva měsíce nám zašlete dílo.
Dílem se rozumí 2-3 kresby (kreslený humor), jeden komiks (stránka), případně povídka apod. Prostě jeden krátký výkon, který výjde v jednom konkrétním čísle našeho perodika. Pokud chcete v našem časopise zveřejnit více prací vždy je možné se přímo domluvit na emailu: kapkasmichu@gmail.com.

Jako autor u nás získáte drobnou vizitku na tomto webu a tím pádem je vaše dílko dohledatelné s vodotiskem tohoto časopisu. Vodotisky pořizujeme záměrně, aby Vám někdo zbytečně Vaše práce nekradl. A pokud už se tak stane nic moc nenaděláme, ale bude ten výtvor znehodnocený, nebo hůře publikovatelný. Práce s vodotisk razítkem jsou tedy skutečně jen na podívání.

Staň se čtenářem, nebo autorem!

Je už jedno zda-li se stanete přispěvatelem a tím pádem našim autorem, nebo našim čtenářem. V případě registrace Vám budeme zasílat náš magazín v podobě .pdf a zároveň informátor našeho klubu, čímž budete dostávat humor až k Vám domů :-)

Soutěže pro autory

Pro naše autory čas od času pořádáme soutěže, kdy na facebooku publikujeme několik vtipů. Ten vtip, který má nejvíce liků pak vyhodnotíme jako nejlepší a získává tak 100,- Kč, nebo jinou výhru dle aktuálního znění podle toho, jakou soutěž redakce vyhlašuje.


      © Copyright   Klub Kklh KAPKA SMÍCHU & Jan Zartia & Z.F.I.