Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
MarketWALL


  Kontaktujte nás


Staňte se našim sponzorem


Zasponzorujte náš časopis a podpořte začínající autory!

Každá částka se počítá. Z těchto zdrojů platíme webhosting a kampaně, spolufinancujeme i kancelář, která slouží pro práci v tomto časopise a další drobné náklady spojené s magazínem. Náš časopis je zdarma, a tak nemá jiné komerční zdroje příjmů, než nízké příjmy z reklamy a otevřený sponzoring. Tedy neziskové nahodilé příjmy.

Chcete-li nám pomoci a podílet se na budování tohoto humorplátku, pak bude Vaše jméno uvedeno na nezávislé sponzorské straně.

Bankovní spojení:

670100-2200960590/6210

Pokud chcete zaplatit prostřednictvím PayPalu, nebo jiných e-currency peněženek, případě kreditní kartou kontaktujte nás na redakčním e-mailu: kapkasmichu@gmail.com a u platby uveďte svůj email, případně i jméno. Vaše jméno bude uveřejněno a uvedeme Vás jako člověka - sponzora (případně organizaci - právnická osoba), která podporuje bezplatný humor a zábavu na internetu. :-)

Vaše reklama v našem magazínu

KAPKA SMÍCHU je součástí společenství Z-net FIMPRESS Iniciativa. Ta svým členům zasílá tento časopis (KS) a pravidelný informator na emaily členů. Vlastníme také 4 domény a postupně se do naší privátní sítě zapojují i partnerské weby. Díky našim e-periodikum máme určitý propagační potenciál, který roste s počtem čtenářů zdarma. Rovněž používáme funpage stránky na facebooku a dalších sociálních sítích.

Pokud se chcete dohodnout na celostránkové reklamě v našem magazínu, či na jiných místech. Pak reklamu publikujeme za symbolický sponzoring od 1 Kč, 1$ či 1€. >> Váš textový, případně grafický inzerát v podobě části/celé strany bude podložen i kontakty, hypertextovým odkazem na Váš web, či funpage a dalšími potřebnými prvky.

   >> Více informací o reklamě v našem mediu zde >>

      © Copyright   Jan Zartia & Z.F.I.